Навигация
Навигация
Начало
Администрация
Кмет
Биография
Правомощия
Програма за управление 2023-27
Отчети
Заместник-кметове
Секретар
Структура на администрацията
Декларации по ЗПУКИ и ЗПКОНПИ
Вътрешен канал по ЗЗЛПСПОИН
Работно време
Телефонен указател
Приемни дни
Побратимени градове
Общински съвет
Председател
Биография
Приемни дни
Състав на ОбС
Контакти
Наредби
Решения
Правилници
График на предстоящите комисии
Докладни за предстоящо заседание
Доклади и отчети
Заседания на живо
Проекти на нормативни документи
Декларации по ЗПУКИ и ЗПКОНПИ
Съдебни заседатели
Услуги
Електронни административни услуги
Административни услуги
Банкови сметки
Център за административно обслужване
Проверка статус на преписка
Вътрешни правила, свързани с предоставянето на административни услуги
Харта на клиента
Указател на aдминистративните услуги
Достъп до обществена информация
Анкетна карта
Удовлетвореност на потребителите
Често задавани въпроси
За Кърджали
За Кърджали
Историята
Градска и общинска транспортна схема
Контакти
BG
English
Панорамен изглед на Кърджали
Информация за снимката
Начало
Новини
"Да приобщим децата към туризма" - тема на двудневна среща в Кърджали
23 Юни 2006
Споделяне
На 24 и 25 юни Кърджали ще бъде домакин на първата републиканска среща на жените –туристки под мотото “Да приобщим децата към туризма”. Проявата се провежда под патронажа на кмета на община Кърджали инж. Хасан Азис, а инициатор на срещата е Природоизследователски отряд “Малката Ахрида” към СОУ “Св.Климент Охридски” Кърджали с ръководител Елена Топалова. Срещата ще започне в събота в 8,30 ч. в учебното заведение с дискусия “Да приобщим децата към туризма”.Ще бъдат направени и ученически презентации “Защитени обекти в Източните Родопи” от Отряд “Малката Ахрида”. Ще бъде споделен опит и на други участници от страната. Очаква се тук да пристигнат около 100 жени ,преподавателки по физическо възпитание, география и занимаващи се активно с туризъм.
В съботния ден гостите ще посетят Перперикон и Татул, храм “Успение Богородично” в кв. “Гледка” и църквата “Св.Йоан Предтеча” в кв. “Веселчане”.
Вторият ден на срещата, 25 юни ,от 8 до 12 ч. в училище “Св. Климент Охридски” ще се състои квалификационен семинар с част от участничките в срещата, които ръководят туристически форми, модул “Туризъм” или “Масов спорт”.
Прочитания: 2946 пъти
‹ Назад
2018-2026 © Община Кърджали, Всички права запазени.
Webdesign