Панорамен изглед на Кърджали

Начало Новини

Обявиха победителите в две спортни прояви на община Кърджали по повод 6 май

04 Май 2007

С грамоти и парични награди бяха отличени най-добре представилите се в организирания от Община Кърджали турнир по спортна стрелба с малокалибрен пистолет, посветен на Деня на храбростта и Българската армия -6 май. Състезанието се проведе на стрелбището в РПУ Кърджали и в него се включиха отбори от община Кърджали, Жандармерията и РПУ – Кърджали.
На първо място при жените се класира отборът на РПУ -Кърджали с 244 точки, следван от двата отбора на община Кърджали съответно със 147 и 132 точки.
При мъжете най-добре се представи също отборът на РПУ -Кърджали с 283 точки, на второ и трето място се класираха, съответно Жандармерия - Кърджали и ОДП - Кърджали.
С най-точен мерник при индивидуалното класиране се оказаха Шенай Али и Евгени Делчев от РПУ - Кърджали, съответно с 87 и 97 точки.
Втори ден продължава организираният от община Кърджали турнир по спортен бридж - двойки. Участват 12 отбора, само един от тях е смесен. Победителите в турнира ще бъдат обявени тази вечер.

Прочитания: 1827 пъти