Навигация
Навигация
Начало
Администрация
Кмет
Биография
Правомощия
Програма за управление 2023-27
Отчети
Заместник-кметове
Секретар
Структура на администрацията
Декларации по ЗПУКИ и ЗПКОНПИ
Вътрешен канал по ЗЗЛПСПОИН
Работно време
Телефонен указател
Приемни дни
Побратимени градове
Общински съвет
Председател
Биография
Приемни дни
Състав на ОбС
Контакти
Наредби
Решения
Правилници
График на предстоящите комисии
Докладни за предстоящо заседание
Доклади и отчети
Заседания на живо
Проекти на нормативни документи
Декларации по ЗПУКИ и ЗПКОНПИ
Съдебни заседатели
Услуги
Електронни административни услуги
Административни услуги
Банкови сметки
Център за административно обслужване
Проверка статус на преписка
Вътрешни правила, свързани с предоставянето на административни услуги
Харта на клиента
Указател на aдминистративните услуги
Достъп до обществена информация
Анкетна карта
Удовлетвореност на потребителите
Често задавани въпроси
За Кърджали
За Кърджали
Историята
Градска и общинска транспортна схема
Контакти
BG
English
Панорамен изглед на Кърджали
Информация за снимката
Начало
Новини
ГПЧЕ "Христо Ботев" отбеляза 85 години
04 Юни 2007
Споделяне
Кметът на община Кърджали инж . Хасан Азис поздрави учениците и учителите на ГПЧЕ”Христо Ботев “ по случай 85 - годишния юбилей на учебното заведение . Като бивш възпитаник на училището г-н Азис сподели ,че “Гимназията е една от емблемите на Кърджали, а ботевци ще я носят в мислите и сърцата си цял живот. Езиковата гимназия достойно продължава добрите традиции на просветно дело в Източните Родопи , а днешните успехи на нейните ученици са гаранция за европейското бъдеще на училището “.Кметът на Кърджали подари видеокамера на колектива с пожелание да записва историята на учебното заведение . Поздравителни адреси поднесоха още областният управител Ангел Коджаманов и началникът на РИ на МОН – Надя Джунжулова . И техните подаръци също бяха символични - комплект знамена - на Р България и ЕС като израз на държавността и часовоик , отмерващ времето на новите постижения .
Празничната програма ,посветена на юбилея на ГПЧЕ”Хр. Ботев “ включваше различни прояви . Тетралното студио към училището представи спектакъла "Всичко е любов “, организирана бе и официална промоция на книгата “Гимназията…”.Учениците от ІХ ,Х и ХІ клас изготвиха мултимедийни продукти на тема “Гордеем се , че сме ботевци “, които презентираха пред осмокласниците .
На 2 юни - Деня на Ботев – в залата на театър “Д. Димов “ се сътоя и тържественият празничен концерт .
Още снимки
Прочитания: 2631 пъти
‹ Назад
2018-2026 © Община Кърджали, Всички права запазени.
Webdesign