Кметът на община Кърджали д-р инж.Хасан Азис и Общински съвет-Кърджали поздравяват всички жители на общината по случай 137-та годишнина от Съединението на Княжество България с Източна Румелия!
Нека всички помним хората, вложили воля и жертвоготовност в това свято дело, Съединението! Нека бъдем техни достойни наследници в името на едно по-добро бъдеще за България !
Честит празник!